Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, notebook servisi, notebook ekranları, notebook klavyeleri, notebook adaptörleri, notebook bataryaları,web sayfası dizaynı, arama motorları optimizasyonu, hizmetlerimizden bazılarıdır. Adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.Yerinde bilgisayar servis hizmetini güler yüzümüzle , profesyonel teknik servis ekibimizle minumum zamanda çözüm sağlıyoruz.

 

Eğer yerinizde tamir edilemeyen bir durumla karşılaşıldıysa bilgisayar teknik servis ekibiz arızalı ürünü teknik servise getirip götürmeyi taahhüt eder.Yani evinizde ya da iş yerinizde tamir edilemiyorsa sizin  onayınız  alındıktan sonra size teslim alındığına dair teknik servis formu verilerek ürün ofisimize getirilebiliyor. Ekibimiz uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında her bölgeye ve her semte hizmet veriyoruz.Lütfen telefonla bilgi alın.

 

 

Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır.Bu anlaşmalar müşterinin ihtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmıştır.

 

Bakım-Onarım Anlaşması

Sözleşme kapsamında, müşterinin Sunucu,PC ve yazıcılarda oluşan donanım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır.Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir.Bunun dışında kullanılan programlardan kaynaklanan sorunlar anlaşma kapsamında olmayıp ayrıca ücretlendirilir.

 

Sistem-Destek Anlaşması (I)

Sistem hatalarından kaynaklanan problemlerde, program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, gerekiyorsa bu programları yeniden kurarak kullanıma hazır hale getirmek bu anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır.Bunun dışındaki yapılan bakım-onarım hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır.

 

Sistem-Destek Anlaşması (II)

Sistem hatalarından kaynaklanan problemlerde, program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, ve önceden belirlenecek server yazılımları, ticari yazılımlar, grafik yazılımlar vb. müşteri ile karşılıklı belirlenerek anlaşma kapsamına dahil edilir.gerekiyorsa bu programları yeniden kurarak kullanıma hazır hale getirmek, yedeklerini almak, gerekli ayar ve bakımları yapmak bu anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır.Bunun dışındaki yapılan bakım-onarım hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır.

 

Sistem Destek +Bakım Onarım Anlaşması (I)

Bakım-Onarım ve Sistem Destek Anlaşmalarındaki mevcut hizmetleri kapsamakla beraber müşteri lokasyonunda teknik eleman bulundurulmaz. Müşteri problemleri Teknik Destek Hizmetlerine telefonlarla ulaşır.Konu ile ilgili uzman görevlendirilerek problem anlaşma kapsamında giderilir.

 

Sistem Destek + Bakım Onarım Anlaşması (II)

Bakım-Onarım ve Sistem Destek Anlaşmalarındaki mevcut hizmetleri kapsamakla beraber firmamız tarafından görevlendirilen bir teknik uzman müşterinin ihtiyaç duyduğu gün sayısı kadar bir zaman diliminde müşteri lokasyonunda bekletilir.Bu şekilde oluşacak problemlerde ilk müdahale teknik uzman tarafından yapılır. Teknik uzmanın çözemediği problemlerde firmamızın yetkili uzmanları anlaşma kapsamında müdahale ederler.

 

Yıllık Web Güncelleme

Web sitelerini sık güncelleme ihtiyacı duyan müşterilerimiz için düşünülmüş bir anlaşma türüdür. Müşteri bir yıl boyunca web sitesi için sınırsız sayıda güncelleme talep edebilmektedir.Gerekli tüm güncellemeler anlaşma kapsamında ücretsiz olarak yapılır.