DORA BİLGİSAYAR

Firmamız 2010 yılında Dora Bilgisayar adı altında kurulmuştur. Genç ve dinamik yapısıyla Milas ve çervresindeki Firmalara yönelik hizmet vermiştir. Günümüz şartlarında Teknolojik donanım ve bilgi anlamında kendini geliştirmiştir. Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, notebook servisi, web sayfası dizaynı, arama motorları optimizasyonu, Evinizin ve işyerinizin maksimum güvenliğini CCTv Kamera Sistemleri, Yangın ve Alarm Sistemleri ve DVR Kayıt Sistemleri ile yapmaktayız.Yerinde bilgisayar servis hizmetini profesyonel teknik servis ekibimizle minumum zamanda çözüm sağlıyoruz.


Teknik Servis

Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, notebook servisi, notebook ekranları, notebook klavyeleri, notebook adaptörleri, notebook bataryaları,web sayfası dizaynı, arama motorları optimizasyonu, hizmetlerimizden bazılarıdır. Adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.Yerinde bilgisayar servis hizmetini güler yüzümüzle , profesyonel teknik servis ekibimizle minumum zamanda çözüm sağlıyoruz. Eğer yerinizde tamir edilemeyen bir durumla karşılaşıldıysa bilgisayar teknik servis ekibiz arızalı ürünü teknik servise getirip götürmeyi taahhüt eder.Yani evinizde ya da iş yerinizde tamir edilemiyorsa sizin onayınız alındıktan sonra size teslim alındığına dair teknik servis formu verilerek ürün ofisimize getirilebiliyor. Ekibimiz uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında her bölgeye ve her semte hizmet veriyoruz.Lütfen telefonla bilgi alın.

CCTV Kamera Sistemleri

Gece görüşlü kameralar sektörel adı ile IR kameralar aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda CCD kameralara gece görüşü tanımak amacı ile tasarlanmıştır. Day-Night (Gündüz Renkli-Gece S/B modu) özelliğine sahip kameralar insan gözünün göremediği Kızılötesi IR ledler ile sadece CCD'nin algılayacağı bir aydınlatma oluşturarak gece görüşü sağlamaktadır. Açık alanda 80 max metre gece görüş özelliği bulunan gece görüşlü ir kamera sistemleri aynı zamanda su geçirmez ip 66 standardında özellikte ayrıca ısıtıcılı ve darbelere dayanıklı modelleri ile çok yönlü kullanıma cevap vermektedir. Gece görüşlü cctv kamera sistemleri aydınlatmanın yeterli olmadığı yerlerde özellikle çevre güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez elemanları arasında yerlerini almışlardır. Gece görüşlü cctv kameraların led ömürleri ortalama 50.000 saat tir. Gece görüşlü ir cctv kamera sistemleri gece göüş modunda normal cctv kameralara göre iki kat daha fazla enerjiye ihtiyaç duymakta ve düşük enerji durumunda performansı azalan ir cctv kamera hassas bir voltaj dengesi ile çalışmaktadır. Gece görüşlü cctv kameraların ir aydınlatma sistemleri aydınlatacağı mesafede homojen bir InfraRed performansı sağlaması gerekmekte aksi taktirde görüntünün ortasında parlak aydınlık bir bölge yan taraflarda cctv kameranın göremeyeceği karanlık noktalar oluşması söz konusudur. Cctv kapalı devre televizyon sistemlerinde her projeye uygun farklı çözümler üretmektedir. Cctv kamera sistemleri ileri teknoloji kullanarak genişlemeye devam etmektedir. Günden güne daha çok eliştirilen CCTV kamera Sistemlerinde, yüksek çözünürlüğe sahip Day & Night Sihay / beyaz, renkli sabit kameralar, hareketli ve 36 optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar, djital kayıt cihazları ile kayıt ve kontrol edilmekte, network ve internet üzerinden uzaktan canlı görüntü izleme veya kayıt izleme yapılabilmektedir. Cctv kamera sistemi, çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlenmesi, personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.