Çağımızın en etkili, en düşük maliyetli (en ucuz) ve en hızlı tanıtım - iletişim aracı web siteleri yani internet siteleridir. Tanıtım bir firmanın sürekliliğinde, başarılı olmasında ve sektöründe rakiplerinin arasında ön plana çıkmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı unutulmamalıdır.

 

İş dünyası her geçen gün rekabet, küreselleşme, teknoloji ve benzeri faktörlerle beraber daha hızlı ve doğru kararlar vermeye zorluyor. Bunu gerçekleştirmek bilgi sistemlerinden daha etkin şekilde yararlanmayı ve çalışma verimliliğini arttırmayı gerektirir.

 

Dora Bilgisayar Web Site Tasarım olarak sizi, başarılı bir web sitesi ile teknolojiyi arkanıza alarak dijital dünyada firmanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmaya çağırıyoruz.

 

 

Webtasarım firması olarak dinamik web siteler, flash web siteler, portallar ve diğer internet hizmetleriniz en uygun fiyata, profesyonel ve kaliteli bir hizmetle yapılmaktadır.

 

Tasarladığımız internet sitelerinin arkasında durarak, müşterilerimizin tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

İnternet sitesi tasarımlarımızda müşterilerimizin isteklerini ve kurumsal kimliklerini baz alıyoruz.

Webtasarım sürecinde müşterilerimizle sürekli iletişimde kalarak, hazırladığımız internet sitelerindeki değişiklikleri en hızlı şekilde yapıyoruz.

Astaka web site tasarım firması olarak misyonumuz; kaliteli, ucuz ve hızlı internet siteleri tasarlamak ve webtasarımlarımızda müşterimizin ve firmaların kurumsal kimliklerini ön plana çıkarmaktır.

 

 

 

 internet sitelerimiz kurumsal kimlik ile uyumludur.

 web sitelerimiz hızlıdır.

 web tasarımlarımız özgündür. 

 internet sitelerimiz etkileşimlidir. 

 web sitelerimiz iletişim kurabilmektedir. 

 web tasarımlarımız bilgi verir. 

 internet sitelerimiz günceldir.